У Національному інституті раку працює реабілітаційне відділення

Устінов О.В.

У Національному інституті раку розпочало роботу реабілітаційне відділення для пацієнтів з онкопатологією та воєнними травмами. На реалізацію проєкту меценати спрямували 2,8 млн грн. З жовтня 2023 р. медзаклад планує укласти договір з Національною службою здоров’я України за пакетами «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям у стаціонарних умовах» та «Реабілітаційна допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах».

Коментар Сергія Дуброва

«Це перше в Україні реабілітаційне відділення при онкологічному медзакладі. Ми вдячні партнерам та благодійникам за допомогу в розширенні мережі реабілітаційних відділень у медичних закладах. Розвиток реабілітаційних послуг залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Міністерства охорони здоров’я. Наразі ми фіксуємо, що попит на реабілітацію зростає з кожним наступним днем повномасштабної війни», — зауважив перший заступник міністра Сергій Дубров.

Пропускна спроможність новоствореного реабілітаційного відділення — 60 пацієнтів на день. З пацієнтами працюватимуть мультидисциплінарні реабілітаційні команди.

До складу мультидисциплінарних команд увійшли лікар фізичної реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, психологи, медичні сестри з реабілітації та асистенти. Фахівці супроводжуватимуть пацієнтів із перших днів післяопераційного періоду та працюватимуть над їхнім відновленням.

Наразі в медзакладі реконструйовано три зали фізичної терапії загальною площею 100 м², відремонтовано та облаштовано кабінети для відновлення й тренування ходи, для індивідуальних і групових занять, для підвісної терапії та занять на тренажерах, а також просторий санвузол, обладнаний для людей з інвалідністю.

За матеріалами moz.gov.ua

Підпишіться на нас у соціальних мережах:
Коментарів немає » Додати свій
Leave a comment