Розроблено стандарт щодо інфекційних ускладнень у пацієнтів з онкологічними хворобами

Устінов О.В.

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу «Про затвердження Стандарту медичної допомоги «Профілактика та лікування інфекційних ускладнень у дорослих пацієнтів з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями».

Обґрунтування

Відповідна профілактика, своєчасна діагностика та початок адекватної терапії інфекційних ускладнень у пацієнтів зі злоякісними новоутвореннями сприяє зниженню захворюваності та смертності у зв’язку з інфекціями, покращенню якості життя та підвищенню виживаності пацієнтів. Смертність від інфекційних ускладнень цих хворих у сучасних умовах може сягати від 10–30% при інтенсивній хіміотерапії до 50% при трансплантації стовбурових гемопоетичних клітин (далі — ТСГК). Відповідно, адекватні профілактика та лікування цих ускладнень можуть покращити кінцевий результат терапії таких пацієнтів. Ефективна взаємодія між учасниками процесу вважається найкращою практикою профілактики та лікування інфекційних ускладнень, а також неодмінною умовою складової скоординованої допомоги.

Проєкт наказу МОЗ

СТАНДАРТ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНИХ УСКЛАДНЕНЬ У ДОРОСЛИХ ПАЦІЄНТІВ З ОНКОЛОГІЧНИМИ ТА ОНКОГЕМАТОЛОГІЧНИМИ ЗАХВОРЮВАННЯМИ»

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, e-mail: moz@moz.gov.ua, dec@dec.gov.ua, gulenko@dec.gov.ua.

За матеріалами moz.gov.ua

Підпишіться на нас у соціальних мережах:
Коментарів немає » Додати свій
Leave a comment