Відбулося чергове засідання вченої ради ДНП «Національний інститут раку»

Устінов О.В.

30 травня 2023 р. відбулося чергове засідання вченої ради ДНП «Національний інститут раку».

Подробиці

На початку засідання голова вченої ради Олена Єфіменко привітала з присвоєнням вченого звання старшого дослідника за спеціальністю 222 «Медицина», ученого секретаря Наталію Банковську, та завідувача науково-дослідного відділення пухлин голови та шиї Олега Кравця.

У межах першого питання порядку денного вчена рада заслухала заступника генерального директора з наукової роботи Андрія Лукашенка щодо удосконалення наказу № 845 «Про удосконалення системи онкологічної допомоги в Україні» за представленими пропозиціями. Після обговорення вчена рада надала рекомендації щодо структури самого наказу та більш детального опрацювання деяких нормативних актів з удосконалення системи онкологічної допомоги та ухвалила рішення про подальше його доопрацювання.

Вчена рада заслухала та затвердила пропозиції щодо перегляду та оновлення 4 клінічних протоколів завідувача науково-дослідного відділення А.Г. Дєдкова, трьох клінічних протоколів завідувача науково-дослідного відділення пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії професора І.І. Смоланки, клінічного протоколу завідувача науково-дослідного відділення онкогінекології професора В.С. Свінціцького (доповідав старший науковий співробітник М.Ю. Єгоров).

Також було представлено кандидата для присвоєння вченого звання старшого дослідника провідному науковому співробітнику науково-дослідного відділення онкогінекології Наталії Ціп, яку було одноголосно підтримано шляхом проведення таємного голосування.

Наступне засідання вченої ради ДНП «Національний інститут раку» заплановано на 22 червня 2023 р.

За матеріалами facebook.com/UkrNCI

Підпишіться на нас у соціальних мережах:
Коментарів немає » Додати свій
Leave a comment