МОЗ України здійснено черговий розподіл радіофармпрепаратів

Устінов О.В.

Наказом МОЗ України від 05.06.2023 р. № 1009 здійснено розподіл лікарських засобів для лікування онкологічних хворих, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2019 р. за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Закупівля лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, медичних виробів, інших товарів і послуг» у частині «Закупівля хіміотерапевтичних препаратів, радіофармпрепаратів та препаратів супроводу для лікування онкологічних хворих», що додається.

Керівникам структурних підрозділів  з питань охорони здоров’я обласних військових адміністрацій, Київської міської військової адміністрації та державного некомерційного підприємства «Національний інститут раку» доручено забезпечити, у разі отримання лікарських засобів:

1) здійснення розподілу лікарських засобів між закладами охорони здоров’я, незалежно від форми власності, у строк, що не перевищує 3 робочих днів від видання цього наказу;

2) врахування під час використання лікарських засобів термінів їх придатності;

3) персональну відповідальність за збереження та раціональне застосування лікарських засобів;

4) подання щомісяця до ДП «Укрмедпостач» МОЗ України актів списання лікарських засобів у термін до 6 числа місяця, наступного за звітним.

За матеріалами moz.gov.ua

Підпишіться на нас у соціальних мережах:
Коментарів немає » Додати свій
Leave a comment