Розроблено клінічний протокол «Базальноклітинний рак шкіри»

Устінов О.В.

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу відомства «Про затвердження уніфікованого клінічного протоколу первинної та спеціалізованої медичної допомоги «Базальноклітинний рак шкіри».

Про документ

Уніфікований клінічний протокол первинної та спеціалізованої медичної допомоги (далі — УКПМД) «Базальноклітинний рак шкіри» за своєю формою, структурою та методичним підходом щодо використання вимог доказової медицини створено згідно з Методикою, затвердженою наказом МОЗ України від 28 вересня 2012 р. № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2012 р. за № 2001/22313. УКПМД розроблений на основі клінічної настанови, заснованої на доказах, «Базальноклітинний рак шкіри», яка ґрунтується на принципах доказової медицини з урахуванням сучасних міжнародних рекомендацій.

В УКПМД зосереджено увагу на основних етапах надання медичної допомоги пацієнтам з базальноклітинним раком шкіри. Основними завданнями при розробці протоколу було забезпечення якості, ефективності та рівних можливостей доступу до медичної допомоги пацієнтів з базальноклітинним раком шкіри, створення єдиних принципів щодо здійснення профілактики, діагностики, лікування та реабілітації хворих, а також обґрунтування кадрового забезпечення та ресурсного оснащення закладу охорони здоров’я.

Робочу групу з розробки галузевих стандартів медичної допомоги за темою «Базальноклітинний рак шкіри», до якої увійшли представники різних медичних спеціальностей (онкологи, хірурги-онкологи, хірурги-дерматологи, рентгендіагностика, лікарі-патологоанатоми), створено наказом МОЗ України від 18 серпня 2020 р. № 1908 «Про утворення та затвердження персональних складів мультидисциплінарних робочих груп з розробки галузевих стандартів медичної допомоги» (зі змінами).

Проєкт акта розроблено з метою удосконалення надання медичної допомоги в Україні.

Проєкт наказу МОЗ

УНІФІКОВАНИЙ КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ ПЕРВИННОЇ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «БАЗАЛЬНОКЛІТИННИЙ РАК ШКІРИ»

КЛІНІЧНА НАСТАНОВА

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, або на e-mail: moz@moz.gov.ua, gulenko@dec.gov.ua.

За матеріалами moz.gov.ua

Підпишіться на нас у соціальних мережах:
Коментарів немає » Додати свій
Leave a comment