Розроблено Національну стратегію контролю злоякісних новоутворень

Устінов О.В.

Міністерством охорони здоров’я (МОЗ) України на громадське обговорення пропонується проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України (КМУ) «Про схвалення Національної стратегії контролю злоякісних новоутворень на період до 2030 року та затвердження Плану дій щодо виконання Національної стратегії контролю злоякісних новоутворень на період до 2025 року».

Про документ

Документ розроблено на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 22 грудня 2023 р. «Щодо профілактики, ранньої діагностики та лікування злоякісних новоутворень», введеного в дію Указом Президента України від 22 грудня 2023 р. № 842 з метою визначення пріоритетів та забезпечення реалізації державної політики з питань протиракової боротьби щодо поступового зниження захворюваності та смертності, спричиненої онкологічними захворюваннями, покращення якості життя пацієнтів, забезпечення створення системи надання доступних високоякісних медичних послуг в Україні, розв’язання системних проблем у зазначеній сфері.

Проєкт розпорядження КМУ

Проєкт Національної стратегії контролю злоякісних новоутворень на період до 2030 р.

План дій до проєкту Національної стратегії контролю злоякісних новоутворень на період до 2030 р.

Фінансово-економічні розрахунки 

Пояснювальна записка

Довідка acquis ЄС

Куди надавати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються Департаментом медичних послуг протягом 1 міс з дня оприлюднення проєкту акта на офіційному вебсайті МОЗ України в письмовому або електронному вигляді на адресу: МОЗ України, 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7; e-mail: n.a.ostropolets@moz.gov.ua.

За матеріалами moz.gov.ua

Підпишіться на нас у соціальних мережах:
Коментарів немає » Додати свій
Leave a comment