Розроблено стандарт щодо скринінгу раку шийки матки

Устінов О.В.

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України повідомляє про оприлюднення проєкту наказу «Про затвердження Стандарту медичної допомоги «Скринінг раку шийки матки. Ведення пацієнток з аномальними результатами скринінгу та передраковими станами шийки матки».

Про документ

У документі, зокрема, зазначається, що скринінг раку шийки матки має здійснюватися за скеруванням лікаря загальної практики — сімейного лікаря або лікаря-гінеколога. Оцінка результатів та надання медичної допомоги при аномальних результатах скринінгу і передракових станах проводяться лікарем акушером-гінекологом або лікарем гінекологом-онкологом. При дисплазії шийки матки тяжкого ступеня та аденокарциномі in situ здійснюються консультація лікарів гінеколога-онколога або гінеколога, який має досвід проведення кольпоскопії та терапії патології шийки матки.

Проєкт наказу МОЗ

СТАНДАРТ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ «СКРИНІНГ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ. ВЕДЕННЯ ПАЦІЄНТОК З АНОМАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ СКРИНІНГУ ТА ПЕРЕДРАКОВИМИ СТАНАМИ ШИЙКИ МАТКИ»

СКРИНІНГ РАКУ ШИЙКИ МАТКИ. ВЕДЕННЯ ПАЦІЄНТОК З АНОМАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ СКРИНІНГУ ТА ПЕРЕДРАКОВИМИ СТАНАМИ ШИЙКИ МАТКИ. КЛІНІЧНА НАСТАНОВА, ЗАСНОВАНА НА ДОКАЗАХ

Куди надсилати пропозиції

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 15 днів з дня оприлюднення в письмовому або електронному вигляді за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7, e-mail: moz@moz.gov.ua, gulenko@dec.gov.ua.

За матеріалами moz.gov.ua

Підпишіться на нас у соціальних мережах:
Коментарів немає » Додати свій
Leave a comment